streda 5. novembra 2014

Dary z povaly


Ahoj dievčatá, tieto poklady mi dala sestra môjho starého otca , vypratávajú povalu a ja som taká šťastná , ako blcha, pozrite čo som dostala. Kôš je po mojom starom otcovi  ,džbán a starú lavičku. Stena vzadu je náš nedokončený altánok ,trochu Vám z neho ukážem...Altánok... Tak sa teším ,ako  sem všetky tie starinky  navláčim.
Pôvodný kamenný múr sme vyspravili ,pôdorysná plocha je pôvodná ,altánok urobil môj muž, povedal, drevo musí byť na bielo a krytina bude čierny šindel  , prisahám ,že som ho nezačarovala to on sáááám   :DD ešte tam chýba podlaha ,dorobiť sedenie  po obvode na múriky .


    

  
                                                     Krásne tvorenie praje Erika !


5 komentárov:

 1. Erika, úprimne ti ten kôš zááávidím :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Juuuj Jani :-)a ked ti poviem ze je tam asi 5 čajnikov,dve skrine a truhlica z ktorej sa mi dych zastavil...len moj muž si robi zo mna srandu že doma budeme chodit v cestičkach medzi haraburdami;-) dakujem krasne za komentik E.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Odpadnem, tuším toho môjho muža pošlem k Vám na preškolenie, ten môj si ani po x rokoch nezapamätá, že mám rada biele kvety, nie aby prišiel s nápadom niečo natrieť na bielo. Moja máš to doma poklad :)) a teším sa na fotky zabývaného altánku, kamenná stena mu dodá úžasnú atmosféru.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ........hmmmmm, drevené šindle......to už dnes nevidí tak často :)
  m.

  OdpovedaťOdstrániť