sobota 19. decembra 2015

Šaty na vianočnú akadémiu

Látku na tieto šaty som videla už niekedy v septembri  a  vtedy som ju nekúpila. No mátala ma celý čas. Niekedy robím na sebe takéto pokusy, v obchode sa mi niečo zapáči na prvý pohĺad, no nekúpim to a čakám, či mi tá vec zíde na um aj o pár dní. Ak áno, mám z toho pocit ,že sa mi to bude ozaj páčiť.   No a na túto kombináciu som nemohla zabudnúť, už som videla tie šaty. Predelené ...z dvoch farieb ,že im urobím kontrastné detaily na rukávoch a golieri. Našla som si strih na Aničku , no šaty nemali golier, tak som hľadala zase golier na nejakých iných šatách v Burde. Našla som a ušila som ich za dva večery. Sú teplučké, presne na tento čas. Meter látky stál 10,-€ a viac som ani nepotrebovala 40cm vrch a 60 cm spodok. Anička ich už ráno nachystala spolu s pančuškami, svetríkom a topánkami na pondelkové vystúpenie v škole. Budú koledovať v našom  východniarskom nárečí, tak sa na to teším.


                                  V obchode                                                         Polotovar
                                                             Krásne tvorenie praje Erika !

9 komentárov:

 1. Eriko, ty šaty jsou úžasné! Sama bych si takové dala líbit :-)
  Jarka

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Eri, zírám, máš ruce ze zlata! Obdivuju tvou šikovnost. Aničce ať se koledování vyvede, mějte krásnou čtvrtou adventní neděli, T.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. A že nestíhaš :), teda v tomto predvianočnom čase ešte aj usiť šaty, no klobúk dole. Sú krásne. J.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No tento rok som práve dobre planovala takže dary sme s mužom mali zabalene už na konci novembra a tak si uzivam sitie ďakujem za komentár e.

   Odstrániť
 4. Eri, jsou dokonalé!
  Měj hezkou zlatou neděli!

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Nádherné sú, zlaté ručičky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Erika šaty sú krásne, presne pre teba. Spomenula som si, keď som bola mladšia a šila som z BURDY. Prajem príjemné vianočné a novoročné sviatky.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Jůůů, ty jsou krásné !!!!! Marki

  OdpovedaťOdstrániť