sobota 1. februára 2014

Deka Jysk po druhý krát-črievičky
Tak po druhý krát ,deka z Jysku teraz spolu s mojimi črievičkami . Nápad mi skrsol v halve keď som videla prenádherné črievičky na blogu u Dagi ...Neuveríte  tie moje  sú zo second handu v Žarnovici :DD moja svokra odtiaľ pochádza a vždy tam ideme na pár dní v lete  .Ja  vždy odchádzam z môjho žarnovického sekáču s niečím skvelým .Tieto stáli neuveriteľné 3,-€Krásne tvorenie praje Erika !8 komentárov:

 1. Erika potvrdzujem, deka z Jysku je úžasná, škoda len, že mi ju znárodnil manžel a večer pri telke sa do nej zabalí a tak si ju moc neužijem. Črievičky sú prenádherné a tá cena, no ja žasnem. A girlanda a fajky z minulého príspevku museli na stromčeku vyzerať krásne. Si šikulka. Andrea

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Erika, mam podobnu deku...nie je sice biela, ale tiez krasna a teplucka...

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ahoj Erika.potvrdzujem úžasnosť deky :)..no a črievice súúú famózne.maj sa fajn.papa,jazmínna

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj Jazmína hej aj ty ju máš ?! :DD no a ďakujem za milé slová pa E.

   Odstrániť
 4. Erika pozeram ze msme spilocny obchodik nakolko ja v Zc byva,tak ma potesilo ze prave blog ktory tak casto sledujem patri niekomu kto nase mestecko pozna. Mas uzasne prispevky a vzdy sa tesim na nieco nove..... Michaela.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Michaela tak to je super , že ma sleduješ zo Žarnovice aké je Slovensko malé . Moja svokra je z Horných Hámrov a svokor je priamo zo Žarnovice a býval v dome ,ktorý bol posledné roky obecný úrad ,teraz je zbúraný , už dávno im nepatrí. Tak ti prajem krásny deń ! E.

  OdpovedaťOdstrániť